FITNOTS/ Healthy Locations/ NEW YORK

The Best Australian in New York / New York’taki En Iyi Avustralya Mutfagi

Two Hands has two spots in New York; Two Hands Restaurant and Bar in TriBeca and Two Hands Cafe in Chinatown, and also has healthy foods which has born in Australia.

 

TriBeca starts to awaken these days with private events and delicious cocktails of Two Hands. The favorite in menu is Brassicas Bowl, one of the best breakfast from Australian cuisine, it’s moderate as it should be and very delicious. You wanna eat everything from the menu and visit here again to taste toasts with egg, healthy bowls, avocado, chickpea, oatmeal and more. You should taste banana bread with espresso ricotta and buckwheat with honey, it’s a unique taste. They suggest to drink your matcha latte with regular milk, but you can find different kinds of milk.

 

Sağlıklı yaşamın doğduğu ülke Avustralya mutfağından lezzetler sunan Two Hands, TriBeca’da Restaurant & Bar, Chinatown’da ise Café olarak hizmet veriyor. TriBeca’nın son yıllarda sakinleşmesiyle, Two Hands private eventleri ve lezzetli kokteylleri ile daha fazla hareket kazanmaya başladı. En özel lezzeti Brassicas Bowl, Avustralya mutfağının tipik bir örneği, her şey tam olması gerektiği kadar, ne fazla ne de az, üstelik çok lezzetli. Menüdeki her şeyden yemek isteyebilirsiniz, yumurtalı tostlar, sağlık kaseleri (bowl), avokado, nohut, yulaf ezmesi ve daha pek çok doğal ve sağlıklı lezzet içeren menüsü ve doyurucu tabakları sayesinde burayı tekrar ziyaret etmek kaçınılmaz. Espresso Ricotto adlı peynirli ve muzlu ekmeğini de deneyebilirsiniz, yanında balla tatlandırılmış kara buğday ile farklı bir lezzet. Matcha Latte ve kahvelerinde badem sütü öneriyorlar, ama tercihinize göre farklı süt çeşitlerini bulmanız da mümkün.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply